Модниот бренд “White Angels” со промоција на новите колекции венчаници од светски брендови, на Wedding Expo 22

white angels skopje

Со големо задоволство ве информираме дека White Angels ќе бидат дел од саемот за венчавки 25-27 март во Палас 2022. Овој бренд е застапник на неколку светски дизајнери како Даниела ди Марино, Моника Лорети, Валерио Луна, Ману Гарсија, Ханибал Лагуна… На саемот ќе имате единствена можност да ја одберете вашата венчаница и да ја добиете со саемски попуст.За среќа, White Angels отворија свој салон за венчаници во Скопје со што станаа достапни за нашите идни невести каде можете да закажете термин за проба и разгледување на новите колекции. Еве неколку фотографии од вистински невести облечени од White Angels.