April 23, 2024

Познатата фитнес инструкторка Ана Стојанова која е мошне популарна на Инстаграм, објави фотографии од својата свадба и ги распамети сите на социјалните мрежи.

Таа му кажа да на својот избраник Кирил Јовевски, и тоа покрај Охридското Езеро, а прославата беше во една приватна вила со базен, со поглед на езерото, што беше желба на невестата. .

Фотографиите што ги објави никого не оставија рамнодушен посебно кога разиграната невеста го облече вториот фустан.

 

Имено таа најпрво се појави во елегантна бела венчаница, со длабок шлиц со кој во преден план ги истакна нозете.

Таа со ова венчаница носеше елегантни сандали со тенки високи потпетици од Џими Чу, а се појави во придружба на својот татко.

Но по првиот танц и фрлањето бидермаер, таа ја промени венчаницата и предизвика вистинско воодушевување. Нејзините зборови беа “А сега невестата ќе го покаже своето вистинско лице”

Ултра секси фустанче и патичиња

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *