ЗАНИМЛИВОСТИ

кристина димитри

Кристина Димитри се подготвува за свадба, еве каква венчаница ќе носи!

И СЕ ОСТВАРИ СОНОТ НА КРИСТИНА ДИМИТРИ КЕ БЛЕСНЕ ВО ВЕНЧАНИЦА!!! Брендот Mia wedding е со финални подготовки на венчаницата наменета за нашата позната и актуелна пeaчка Kristina Dimitry. Венчаницата е креирана по нејзин стил со богати рачно изработени детали. Се наближува денот кога таа ке блесне во венчаницата изработена од тимот на Mia wedding. …

Кристина Димитри се подготвува за свадба, еве каква венчаница ќе носи! Read More »

Најсреќни датуми за правење свадба во 2023 според астролозите

Најсреќни датуми за свадба (ако постои такво нешто) !!! Астролозите се позанимавале со тоа кои се најсреќните и најнесреќните датуми за свадба во 2023 година и најверојатно грешат, но доколку ве интересира што кажале еве прочитајте кои датуми по нив се најсреќни, а кои најнесреќни. Ние едно знаеме дека најсреќни ќе бидеме заедно со вас …

Најсреќни датуми за правење свадба во 2023 според астролозите Read More »

Една тотално поинаква свадба или само за ептен смелите младенци

Кога зборуваме за свадба, сите имаме свои сопствени замисли како таа треба да изгледа и каква треба да биде. Некои се посмели, а некои строго класични, но она што е најважно е декеа сите треба добро да се забавуваат и да се помни по добро. Еве една стварно сосема поинаква свадба, а вие пишете ни …

Една тотално поинаква свадба или само за ептен смелите младенци Read More »

Трамп ја омажи својата ќерка Тифани (фото-видео)

Тифани Трамп, се омажи за бизнисменот и милијардер со либанско потекло Мајкл Булос. На фотографиите и видеата кои се веќе објавени, можете да го видите не само првиот танц на парот, туку и возбудливиот момент во кој Доналд Трамп ја придружува својата ќерка до олтарот, поставен во паркот на вилата Мар-а-Лаго, истото место кое во август го пребаруваше …

Трамп ја омажи својата ќерка Тифани (фото-видео) Read More »

Урнебес на свадба!!!

Обична свадба станала сè само не обична кога младоженецот им покажал на свадбарите што има во рака.Мајк Ресендез го снимил младоженецот и го објавил видеото на социјалните мрежи, каде поради неговиот потег „полуделе“ повеќе од 20. милиони луѓе.На таа снимка се гледа младоженецот, непосредно пред свадбата, пред олтарот како го врти мобилниот кон сватовите, во …

Урнебес на свадба!!! Read More »