Неверојатен попуст во Кадора се до 30%

Неверојатен попуст во Кадора се до 30%

Додека некои девојки се подготвуваат за својот летен одмор и се растрчани и бараат каде би иделе на летување, вие сеуште се двоумите каде би го купиле вашиот невестински фустан, а вашата венчавка е за некој месец.

Не размислувајте долго, препуштете се на тимот од професионалци и дајте им тие да ви помогнат, девојките од Кадора не само што ќе ви ја тргнат маката туку и ќе ви дадат 20% доколку нарачате невестински фустан и 30% доколку одлучите да купите веќе готов фустан од колекцијата која имавте можност да ја видите на ова годинешниот саем на венчавки.

Гламурозните фустани се исполнети со фасцинантни детали, луксузни дантели и квалитетни материјали се заедно лесни за носење за да можете да уживате во вашата прослава и да блескате на денот на вашата венчавка.

Да Ве потсетиме салонот е на самиот паркинг на Сојуз на Синдикати во Скопје, посетете ги и искористе го попустот кој трае цел месец Јули.