невеста

MCouture

Врвниот бренд MCouture со нова колекција на “Wedding Expo 23”

Врвниот бренд Mcouture е еден од најпрестижните на овие простори веќе повеќе од една деценија. Исклучителната креативност и изработката на венчаници и свечени тоалети го направија овој бренд препознатлив и секако еден од првите избори на секоја идна невеста. Нивната нова колекција на венчаници и тоалети ексклузивно ќе биде претставена на саемот за венчавки 10-12 …

Врвниот бренд MCouture со нова колекција на “Wedding Expo 23” Read More »

La Maison by Cecet

Венчаници и свечени тоалети како на светските модни писти La Maison by Cecet ! Новите колекции ексклузивно на “Wedding Expo Skopje” 10-12 март

Индивидуалниот пристап, совршената изработка, креативноста на која можат да и позавидат и многу светски креатори се одлика на брендот за изработка на венчаници и свечени тоалети “La Maison by Cecet” После успешното претставување на Фешн фестивалот, новите колекции за 2023 на La Maison by Cecet ќе имате ексклузивна можност да ги видите, пробате и купите …

Венчаници и свечени тоалети како на светските модни писти La Maison by Cecet ! Новите колекции ексклузивно на “Wedding Expo Skopje” 10-12 март Read More »

Волшебни свадбени декорации на “Wedding Expo Skopje” 10-12 март “Marichella Desigh”

Волшебните моменти бараат и заслужуваат посебно внимание. Можете се да направите совршено, но доколку свадбениот декор не е онаков како што сте го замислиле и посакале… Затоа не импровизирајте со декорациите за свадба, консултирајте се со вистински професионалци “Marichella Design” на саемот за венчавки од 10-12 март. Нивниот свадбен декор е вистинска магија и ние …

Волшебни свадбени декорации на “Wedding Expo Skopje” 10-12 март “Marichella Desigh” Read More »

11ти саем за венчавки

Вашата свадба од соништата да ја претвориме во реалност “Wedding Expo Skopje” 10-12 март

На Bridal & Wedding Expo, имаме една едноставна цел: да ви помогнеме да ја претворите вашата свадба од соништата во реалност! Нашиот настан содржи неверојатен избор на професионалци (изложувачи) подготвени да ви помогнат да ја пронајдете совршената венчаница, тоалета, место за прием, покани, фотограф, музика, мени, дестинација за меден месец и многу повеќе! Без разлика …

Вашата свадба од соништата да ја претвориме во реалност “Wedding Expo Skopje” 10-12 март Read More »

Венчаница на денот-совршенство од Монсоло Коутуре

Денешниот избор за венчаница на денот е од нашите изложувачи Монсоло Коутуре, на саемот за венчавки од 10-12 март во х. Александар Палас ќе имате можност да ја видите целата нова колекција од овој светски бренд.