невеста

Flower Factory

“Flower factory” на “Wedding Expo Skopje”-Нашите саемски изложувачи наша гордост!

За прв пат оваа година на саемот за венчавки своите декорации ќе ги претстават и “Flower factory”. Зад нив се веќе многу прекрасно декорирани свадби, родендени и други забави, а ги одликува декорацијата со свежо цвеќе. На Wedding Expo идните невести ќе имаат богат избор на бидермаери со свежо цвеќе, како и декорации за најубавиот …

“Flower factory” на “Wedding Expo Skopje”-Нашите саемски изложувачи наша гордост! Read More »

Идните невести со посебен третман на “Wedding Expo Skopje”, за вистинско кралско искуство “The Spa-For royal experience”

Оваа година дел од Wedding Expo ќе биде TheSpa – For royal experience – СПА салон за убавина создаден за вистинско релаксирачко искуство. Место во центарот на градот кое постои за совршено бегство од напорното секојдневие и чиј тим целосно се посветува на своите клиенти за да добијат уникатно искуство какво што всушност и заслужуваат. …

Идните невести со посебен третман на “Wedding Expo Skopje”, за вистинско кралско искуство “The Spa-For royal experience” Read More »

MCouture

Врвниот бренд MCouture со нова колекција на “Wedding Expo 23”

Врвниот бренд Mcouture е еден од најпрестижните на овие простори веќе повеќе од една деценија. Исклучителната креативност и изработката на венчаници и свечени тоалети го направија овој бренд препознатлив и секако еден од првите избори на секоја идна невеста. Нивната нова колекција на венчаници и тоалети ексклузивно ќе биде претставена на саемот за венчавки 10-12 …

Врвниот бренд MCouture со нова колекција на “Wedding Expo 23” Read More »

La Maison by Cecet

Венчаници и свечени тоалети како на светските модни писти La Maison by Cecet ! Новите колекции ексклузивно на “Wedding Expo Skopje” 10-12 март

Индивидуалниот пристап, совршената изработка, креативноста на која можат да и позавидат и многу светски креатори се одлика на брендот за изработка на венчаници и свечени тоалети “La Maison by Cecet” После успешното претставување на Фешн фестивалот, новите колекции за 2023 на La Maison by Cecet ќе имате ексклузивна можност да ги видите, пробате и купите …

Венчаници и свечени тоалети како на светските модни писти La Maison by Cecet ! Новите колекции ексклузивно на “Wedding Expo Skopje” 10-12 март Read More »

Волшебни свадбени декорации на “Wedding Expo Skopje” 10-12 март “Marichella Desigh”

Волшебните моменти бараат и заслужуваат посебно внимание. Можете се да направите совршено, но доколку свадбениот декор не е онаков како што сте го замислиле и посакале… Затоа не импровизирајте со декорациите за свадба, консултирајте се со вистински професионалци “Marichella Design” на саемот за венчавки од 10-12 март. Нивниот свадбен декор е вистинска магија и ние …

Волшебни свадбени декорации на “Wedding Expo Skopje” 10-12 март “Marichella Desigh” Read More »